Ochutnávka: Najlepšie rieslingy na svete

Čo: Ochutnávka najlepších rieslingov na svete z nemeckej vinárskej oblasti Mosel. Bude aj "prednáška", domáce recepty Juraja Červenku z Randevú a fľaša moselského rieslingu podľa výberu ako pozornosť Michala Behúna, nášho sommeliera.

OchutnávamePestovateľský sekt Riesling (SEKT) - Najstaršia miestna odroda Elbling (ŠPECIALITA) - Schloss Saarstein, Grauschiefer Riesling (SUCHÉ) - Deutschherren Hof, Alte Reben (SUCHÉ) - Framilie Franzen, Bremmer Calmont (SUCHÉ) - Peter Lauer, Alt Scheidt (POLOSUCHÉ) - Rebenhof, Riesling von roten Schiefer (POLOSUCHÉ) - Deutschherren Hof, Riesling Burgberg (POLOSUCHÉ) - Karl Erbes, Riesling Urziger Wurgarten Auslese (SLADKÉ)

Kedy: 18.6. o 19.00

Kde: Randevú, Jozefská 17, Bratislava

Cena: 40€ - 20 miest max

Lístky si objednaj tu.

Read More

Ochutnávka: Belgické Trappistické Pivá

Čoochutnávka výberových belgických trappistických pív s "prednáškou" od Juraja Červenku - majiteľa Randevú a človeka s dlhoročnými skúsenosťami s belgickým pivom v zahraničí a gastre všeobecne. V cene je zahrnuté občerstvenie, príjemná spoločnosť, ochutnávkové hárky a kopa nových znalostí.

OchutnávameWestmalle Tripel - Rochefort Trappistes 10 - Chimay Rouge/Bruin - Orval - St. Bernardus Wit -Westmalle Dubbel

Kedy: 11.6. o 19.00

Kde: Randevú, Jozefská 17, Bratislava

Cena: 20€ - 16 miest max

Lístky si objednaj tu.

Read More

Janka Francová: zdRAWé jedlo na celý deň (workshop)

Čo: kuchársky workshop s Jankou Francovou, zakladateľkou blogu RAWlife a expertom na RAW stravu. Na tomto kurze sa naučíš, ako pripravovať RAW stravu na celý deň - smoothies, polievky a dezerty. Plus získaš 10% zľavu na nákupy v bioshope Happylife.

Kedy: 4.6. o 17.00

Kde: Chefparade, Košická 58, Bratislava

Cena: 49€ - 15 miest max

Lístky si objednaj mailom, zatiaľ.

Read More