Bratilicious a Dušan Plichta Uvádzajú Power Coffee: Ozajstnú Zdravú Kávu

Power Coffee

"Po káve ma preženie / nadúva".

"Po káve mám divnú pachuť v ústach ešte ďaľšie 2 hodiny".

"Po káve sa cítim na nič / dehydrovaný".

"Po káve ma bolí žalúdok".

Spoznali ste sa? Ak nie seba, určite ste spoznali jedného zo svojich známych. Rozmýšľali ste niekedy nad tým, že ak je káva naozaj takým úžasným nápojom, ako sa to o nej všade píše, prečo sa necítite, že by tak pôsobila na vás?

Pretože my hej. Ja osobne (P) som z týchto dôvodov kávu nikdy moc nepil. Bolelo ma brucho, cítil som sa divne, potreboval som aspoň dve žuvačky a nebolo mi jednoducho najlepšie.

Preto som bol veľmi skeptický, keď ma oslovil kávový expert, nutričný lektor a tréner v jednom Dušan Plichta s tým, že či by sme mu nepomohli s produktom - kávou, ktorá bude jedinečná, zdravá a proste mega. Respektíve - kávu on už mal vymyslenú a vyrobenú, no potreboval niekoho, kto mu pomôže s tým, aby ľudia k nej začali mať blízko.

Dušan Plichta

Môj skepticizmus (a teraz to bude znieť ako totálny bullshit, ale prisahám, že je to pravda) ma okamžite prešiel, keď som tú ponúknutú, skúšobnú kávičku vypil. Bola to tá najlepšia káva, akú som kedy ochutnal (aj keď som ich neochutnal v živote veľa). Bol to ako ten pocit, keď som prvýkrát dal do úst pravú bryndzu, domácu klobásu, či doma upečený chleba.

Jednoducho som okamžite vedel, že TAKTO má chutiť káva a nie tak, ako chutia tie supermarketové sračky, čo všetci pijeme (aspoň v mojom okolí, možno vo vašom nie).

Power Coffee Eshop

Okamžite som na partnerstvo pristúpil. Nevedel som si predstaviť, že by som v takomto produkte nefiguroval a Simi súhlasila okamžite tiež (ona je na káve závislá). Ako projekt podporujúci kvalitné veci, hlavne jedlo a celkovo gurmánske pochutiny sme do toho proste museli ísť.

Preto sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť - Power Coffee.

Power Coffee Kolekcia

Power Coffee je ozajstná poctivá káva. Je to 100% zdravá, organická káva z plantáží, s certifikátom organického pestovania, bez pesticídov, herbicídov a iných chemikálií. Bez plesní, ktoré sú normálne v klasických kávach dosť zastúpené (hnus, čo).

Je pražená "na médium" - zrná sa neprepaľujú a nevznikajú tak karcinogény ako pri iných kávach. Predávame ju vždy maximálne do 3 týždňov po pražení, aby si zachovala čerstvosť a chuť.

Power Coffee je FAKT zdravá káva. Bez akýchkoľvek vedľajších účinkov:

- zlepšuje pamäť a psychický výkon

- zvyšuje výkon pri fyzických aktivitách (viac ako energetické nápoje)

- je v strave obyčajného Slováka produkt s najvyšším obsahom antioxidantov

- v kombinácii s kvalitným maslom a kokosovým tukom dokáže spáliť až 25kg za 2 mesiace

A HLAVNE

Skvele chutí!

Power Coffee Eshop Button

 

 

 

 

 

Ako si to dovoľujeme tvrdiť? Jednoducho. Dušan je fakt macher, pracoval na nej niekoľko mesiacov, až kým ju nevypiplal do dokonalosti. Druhý dôvod je taký, že ak ju vyskúšate a nebude vám chutiť - jednoducho vám vrátime peniažky. Až TAKTO tejto káve veríme.

A veria nám aj iní. Napríklad títo chalani.

"Coffee Chef nás priam bombardoval svojimi znalosťami a zanietením pre jeho organickú power kávičku. Nechápali sme, že doteraz sme aj napriek krásnemu obalu talianskych káv vlastne skoro celý čas pili akoby prepraté ponožky oproti tomu, čo nám ponúkla čerstvá organická káva."  Junior a Marcel, Funradio

Power Coffee Green

Power Coffee ponúkame v troch variantách:

- Office Blend (100% zmes Arabiky, vhodná do firiem, kancelárii vo veľkých množstvách do mašiniek)

- Espresso Blend (najlepší pomer cena:výkon, skvelá do drinkov, obsahuje všetky benefity spomínané vyššie a je 100% organická)

- Ecuador Origin (plantážna kávička, pre komplikované a náročné jazyky, ako dobré víno s veľmi špecifickou chuťou)

Nebudem sa už rozpisovať, proste je to káva, čo je vhodná pre športovcov, ľudí, čo chcú piť kvalitku a zdravé veci, veľmi jej veríme a budeme radi, ak ju vyskúšate a dáte nám vedieť, či s nami súhlasíte. My si myslíme, že vám chutiť určite bude - zatiaľ chutila úplne každému.

Disclaimer pre klasických ofrflávačov všetkého úspešného: Sme (Bratilicious) na túto kávu hrdí. Veríme jej, je to kvalitný produkt a preto ju podporujeme. Naším cieľom je ponúknuť vám niečo fakt dobré. Keď sa vám ale nepáči, prosíme, ušetrite nás svojich sprostých rečí. Proste si ju nekúpte. Ostatným viac zostane.