Darček od Bratilicious a Hradnej Hviezdy

Darček Pre Čitateľov Bratilicious - Najlepšie Podniky v Bratislave Dlho sme rozmýšľali, čo spravíme, keď dosiahneme 500 fanúšikov na Facebooku. Ale nakoniec to bolo celkom ľahké - prečo nevybaviť nejakú špeciálnu akcošku v jednej z našich najobľúbenejších reštaurácií?

A tak sme dali hlavy dokopy s managerom Hradnej Hviezdy a spolu sme pre vás pripravili dokonca až DVE exkluzívne akcie, len pre vás.

Akcia Bratilicious

1. Prídete do Hradnej Hviezdy (nutná rezervácia miest na 0944142718)

2. Poviete "Sme od Bratilicious!"

3. Objednáte si akékoľvek HLAVNÉ JEDLO

4. Dohodnete sa, akú položku chcete ZA POLOVICU

5. Každý, kto si objednal hlavné jedlo, má pri stole na túto položku nárok v AKOMKOĽVEK MNOŽSTVE na celú návštevu

Príklad: Dáte si každý hlavné jedlo a k nemu si vypýtate mandľovú tortičku za polovicu. Príklad 2: Dáte si každý teľacinku a k nej si vypýtate whisky pre všetkých za polovicu.

Kto si hlavné jedlo nedá, nemá na túto akciu nárok :(

Akcia funguje na akúkoľvek JEDNU položku k hlavným jedlám počas CELEJ návštevy v NEOBMEDZENOM množstve. Chcete k jedlu 7 dezertov? No problem! Chcete radšej 6x vodku? Nu pagadi! Alebo len 2x pohár vína? Nech sa páči!

POZOR! Jeden účet / skupina / stôl si môže vybrať len JEDEN TYP akciovej položky. Čiže sa prosíme, dohodnite, čo si chcete dať. Je to z účtovných dôvodov, aby nebol chaos a musíme vás upozorniť, že ak s tým začnete tak klasicky po slovensky čachrovať (my sme dve skupiny, rozdeľte nám účet, ja odídem a zas sa vrátim), akciu proste ZRUŠÍME. Ale veríme, že naši čitatelia by sa k niečomu takému nikdy neuchýlili.

Akciu nie je možné kombinovať s inými zľavami, akciami a už vôbec nie s 50% percent zľavými kupónmi... Ak v tom stále máte nie moc jasno, kľudne nám napíšte alebo sa spýtajte obsluhy, radi vám obaja pomôžeme :)

Akcia Bratilicious Pre Masy

 

Niekedy treba konať masovo a Bratilicious to chápe. Preto:

Ak chcete zorganizovať svadbu - narodeniny - meniny - firemnú oslavu - teambuilding - promócie - vernisáž - prezentáciu - čokoľvek:

Bratilicious vám vybaví akciu BEZ NÁJMU! Čítate správne, za priestory nezaplatíte NIČ, NULA, NADA.

- To všetko v nádhernom prostredí Bratislavského Hradu

- Varí pre vás jeden z TOP 10 šéfkuchárov na Slovensku

- Hradná Hviezda prispeje 50% na parkovné

- Nulový nájom

Pre viac informácií stačí vyplniť formulár nižšie, pošlite nám email alebo nám zavolajte na 0903976305. A ako bonus - človek, ktorý akciu vybaví dostane ročnú 45% zľavu na všetky jedlá v Hradnej Hviezde.

Ak vám toto všetko nestačí, tak už fakt nevieme :)

ĎAKUJEME!

[contact-form to='gigapepso@gmail.com' subject='Akcia v Hradnej Hviezde'][contact-field label='Meno a Priezvisko' type='name' required='1'/][contact-field label='Email' type='email' required='1'/][contact-field label='Predpokladaný Počet Ľudí' type='text' required='1'/][contact-field label='Typ Akcie' type='select' options='Svadba,Oslava,Firemná,Umelecká,Iné (popíšte v poznámkach)'/][contact-field label='Poznámky' type='textarea' required='1'/][/contact-form]