Magic Cupcakes

Magic Cupcakes Súťaž Bratislava Isto ste počuli, že chceme podporovať malých a stredných podnikateľov, ktorí ponúkajú kvalitné produkty vlastnej výroby alebo taktiež kvalitné služby.

Preto by sme vám radi predstavili 3 slečny, ktoré majú na rováši takéto chutné sladkosti :) Mohli ste ich zaregistrovať aj vďaka súťaži, ktorú sme v spolupráci s nimi organizovali dva týždne dozadu, v ktorej traja ľudia vyhrali krabicu plnú ich cupcakov! Magic Cupcakes Bratislava

MagicCupcakes je projekt troch mladých slečien - Polly, Jany a BB ktorý spája to, čo nás baví s tým, čo máme rady. Kreatívne sa bláznime a delíme sa o našu radosť aj s Vami. Naším cieľom je priniesť "osobnejšiu" tvár do podnikania - snažíme sa byť ľuďom bližšie. V istom zmysle sa snažíme aj o osobný štýl - vytvoriť nielen nezabudnuteľný výrobok, čo sa týka kvality a chute (preto dbáme na všetky suroviny, ktoré do cupcakes pridávame) ale aj rovnako nezabudnuteľný image MC, a preto je súčasťou našej osobnej prezentácie kombinácia retra a "budoárového" štýlu 18./19. storočia.

Baby sú fakt super. Mali sme tú česť s ich výrobkami a v porovnaní s konkurenciou sú...bezkonkurenčné. Narozdiel od iných firiem, ktoré sa chvastajú, že do cupcakov pridávajú ozajstné banány alebo kiwi a pri tom ide len o suroviny v prášku sa v Magic Cupcakes nemáte ako sklamať. Zaručujú prvú triedu surovín - žiadne umeliny a žiadne práškoviny.

Ich úžasné cupcaky si môžete prezrieť a objednať na tejto stránke so zľavou až 30% v porovnaní s konkurenciou!

Pepso a Simi za Magic Cupcakes ručia osobne!