TAKTO sme s Orbisom, Papayou a Scandealom pripravili revolúciu v gastrobiznise

Fanúšikovia Orbis Street Food, budúci a aj terajší majitelia gastronomických zariadení, toto vás veľmi poteší.

S veľkou hrdosťou a radosťou oznamujeme výsledky našej polročnej práce:

ORBIS STREET FOOD JE VO FOODCULTE!

Za normálnych okolností by to možno nebola až taká veľká vec, ale okolnosti sú špeciálne. Vysvetlíme.

Prečo sme tak nadšení z orbisu?

1. Je to prvý fastfood, ktorý ponúka najvyššiu kvalitu svojich produktov bez tzv. "bratislavskej marže", čiže za prijateľné ceny človek dostane veľmi vysokú kvalitu jedla. To je niečo, čo podporíme za každých okolností.

2. Ich belgické hranolky rozvírili hladinu bratislavskej gastroscény ako málokto. Nepoznáme návykovejšie hranolky z čerstvých zemiakov ako tie, ktoré s rovnako návykovými omáčkami ponúka práve Orbis.

3. Iba v Orbise máme možnosť ochutnávať špeciality z celej planéty. Jeden zo zakladateľov totiž toto založil práve preto, lebo má zemegule pochodenej dosť a chcel nám Slovákom ukázať, ako chutí svet...a tak vymýšľajú stále nové zážitky pre nás a aj pre vás.

Orbis Street Food sa zaviazal vstúpiť do FoodCultu len vtedy, ak im pripravíme vernostný program integrovaný do pokladničného systému. Takýto program nesmie zdržovať ani obsluhu, ani zákazníka a musí byť plne kontrolovateľný.

Stalo sa a tým pádom je na svete toto:


prečo sa tešia ZÁKAZNÍCI

Z každej objednávky "FoodCult Menu" - čo je jedlo a nápoj - získate FoodCult kredity.

Takto získané kredity sa totiž dajú použiť skoro v celej sieti FoodCult ako platidlo, prípadne vymeniť za výhody a vstupenky do súťaže. Členstvo a všetko je úplne zdarma.

FoodCult zatiaľ funguje v karavane na Mlynských Nivách, v januári plánujeme spustiť ho aj na Laurinskej.

Pre všetkých zákazníkov Orbis Street Food zároveň pripravujeme zaujímavé súťaže o veľmi chutné ceny...a to doslova. Takže odporúčame registrovať sa už teraz.

prečo sa tešia MAJITELIA

Bol vytvorený prvý pokladničný systém, ktorý v sebe integruje Scandeal a tým pádom úplne každý majiteľ akejkoľvek prevádzky má teraz možnosť vytvoriť si vernostný program bez nákladov na kartičky, ich administráciu a kopu iných problémov - plne integrovaný v pokladničnom systéme!

Celý pokladničný systém Papaya beží na Androide. To znamená, že je neuveriteľne ľahký na inštaláciu, neexistujú vstupné poplatky a prevádzke stačí 1 lacný tablet. Systém je špecializovaný pre gastro, takže v ňom nájdete úplne všetko, aj skladové hospodárstvo.

Dali sme tiež dokopy tím ľudí z marketingovej oblasti, ktorí majú niekoľkoročné skúsenosti v gastre. Účtujeme si za výsledky.

Inak povedané, pripravili sme kombo pre zákazníkov Orbisu a zároveň gastropodnikateľov, ktoré kompletne obracia na hlavu klasické ponuky na trhu.

Veríme, že pomocou tejto spolupráce sa nám podarí znížiť náklady podnikania v gastre na Slovensku a umožní podnikateľom konečne využívať služby, na ktoré doteraz nemali čas, chuť, ani zdroje. Odteraz má každý možnosť získať lacný pokladničný systém, vernostný systém a taktiež pomoc s marketingom od profesionálov v gastromarketingu.

Spoločne slovenský gastrobiznis dostaneme minimálne na úroveň ČR.

A potom sa uvidí.